Penis büyütme için vakum pompası: uygulama ve sonuçlar

En yaygın ameliyatsız penis büyütme tekniklerinden biri vakum pompasıdır.

Ürolojide, ereksiyon halindeyken uzunluğu 10 cm'den az olan penisin küçük kabul edildiğini hatırlatırız. 8 cm'den küçük boyutlar zaten patolojiktir. Penisiniz ereksiyon halindeyken 10 cm'den uzunsa, gerçekten büyütmeniz gerekip gerekmediğini ciddi olarak düşünün.

Bir üye bir vakum pompasıyla büyütülebilir mi? Evet, vakum pompaları ve uzatıcılar penisi etkili bir şekilde uzatmanıza izin verir, ancak kullanımları, makalenin sonuna doğru konuşacağımız bazı istenmeyen etkilere neden olabilir.

Vakum pompası nasıl çalışır

Penis büyütme için vakum pompası şu şekilde çalışır - penisin etrafında seyrek bir boşluk oluşur ve kavernöz cisimler gerilir ve pompalanır, bu da penise kan akışına katkıda bulunur. Bu, penis içindeki kan akışını ve kan dolaşımını iyileştirir. Üye fiilen bu suretle ereksiyon durumuna gelir.

Sulandırıcıların aksine, vakum pompaları erkek dış genital organları ile ilişkili çeşitli patolojik durumlarda etkilidir. Peyronie hastalığında (penisin eğriliği) veya penisin iltihaplı lezyonlarında vakum, penisteki mikro dolaşımı iyileştirir ve böylece boyutunu artırmanın yanı sıra dokularının daha hızlı yenilenmesine katkıda bulunur.

İki ana tip vakum pompası vardır:

  • Hava vakum pompaları;
  • Hidropompalar.

İlk durumda penisin etrafında hava tahliyesi olan bir boşluk oluşturulur, ikinci durumda penis su ile temas halindedir, bu da yine bir pompa ile emilirken, penis dokuları penisin duvarları ile temas etmez. şişe.

penis büyütme için vakum pompası fotoğraf 1

Vakum pompası kullanımına kontrendikasyonlar

Bu nedenle, cihazın kullanımı aşağıdakiler için kabul edilemez: ağrılı ereksiyon, artan kanama veya kan inceltici ilaçlar alırken ve ayrıca penisin gelişimindeki konjenital anomaliler.

Penis büyütme için vakum pompası cihazı

Vakum pompası, geniş tabanlı penisin yerleştirildiği bir silindirden oluşur, silindirin kubbesi, silindir içinde vakum oluşturmak için armut veya pompalı özel bir tüpün takıldığı bir delikle donatılmıştır. Vakum pompalarının armut veya pistonlu pompa ile olabileceğini belirtmekte fayda var. Bir pistonlu pompa, bir armuttan daha fazla boşalmış bir alan yaratabilir, bu nedenle satın alırken dikkat etmeye değer. Yan duvardaki silindirde ayrıca, vakum silindire zorlandığında parmakla sabitlenen vakumu serbest bırakmak için özel bir deliğe sahiptir. Ayrıca, vakum pompaları ile birlikte, pompa ereksiyon halinde olmayan bir durumda penisin üzerine yerleştirildiğinden ve penisin tabanındaki kasık bölgesinde silindirin sıkı bir şekilde sabitlenmesine katkıda bulunduğundan, özel bir elastik silikon conta dahildir.

Vakum pompası nasıl kullanılır

Bir vakum pompası kullanmak için, vakum pompasının silindirine bir silikon halka koymanız ve halkaya bir eleman geçirmeniz, ardından pompayı kasık derisine sıkıca bastırmanız gerekir. Hava geçirmez bir alan yaratmak için. Pompayı tutan el aynı zamanda vakum boşaltma portunu da sabitler. Daha sonra adam, özel bir armut veya pompa kullanarak havayı dışarı pompalayarak silindire vakum pompalamaya başlar. Penis dokularına mekanik travmayı önlemek için vakumun çok hızlı uygulanması gerekmediğini dikkate almak çok önemlidir. Vakum kademeli olarak oluşturulur, bunun için birkaç armut sıkması ile hava pompalanır, daha sonra beş saniye ara verilir ve ardından hava pompalama prosedürü tekrarlanır.

Penis ereksiyon halini almaya başlayana kadar boşalmış bir boşluk yaratılır. Silindirdeki boşaltılan boşluğun rahatsızlığa neden olması durumunda, silindir üzerindeki yan port açılarak havanın içeri girmesi sağlanarak pompa içindeki vakum derecesi azaltılabilir. Vakum pompasını kullanmadan önce ve kullandıktan sonra su ile durulanmalı ve kurutulmalıdır.

penis büyütme için vakum pompası fotoğraf 2

Hidropompa kullanma prensibi benzerdir, ancak penis dokularını travmatize etme riski olmadan daha hızlı bir vakum alanı oluşturmanıza olanak tanır. Duş alırken hidropompa kullanılır, bunun için silindir penisin üzerine su altında konur ve penisin tabanına sıkıca sabitlenir. Daha sonra, silindirin boşluğundan su pompalanır, böylece penis çevresinde seyrek bir boşluk oluşur ve uzamasına katkıda bulunur.

Pomp penis büyütme tekniği

Vakum pompası ile penis büyütme prosedürü en az altı ay boyunca günlük olarak yapılmalıdır. Seyir, bir genişletici ile bir artışa benzer, ancak pompa daha kısa bir süre için kullanılır. Vakum pompasını günde 1 veya 2 kez kullanabilirsiniz, ancak prosedür başına 30 dakikadan fazla olamaz. Bir vakum pompasının etkinliği, bir genişletici ile hemen hemen aynıdır - yani, vakum silindir boşluğuna doğru şekilde pompalanmazsa penisin yaralanma riski ile ilişkilidir. Pompanın kullanımı düşünceli ve dikkatli olmalıdır!

Pompa Sonuçları

Pompayı kullanırken 6 ayda 1 cm'ye kadar penis büyütme elde edebilirsiniz.

Hangisi daha iyi - vakum pompası mı yoksa genişletici mi?

penis büyütme için pompa ve genişletici

Çoğu durumda, herhangi bir özel yönteme açık bir tercih vermek mümkün değildir. Her erkek bireysel olarak penis büyütme yöntemini seçer. Uzun süre uzatıcı kullanmaktan utanmıyorsanız, penisi travmatize etme riskinden kaçınmanıza izin verdiği için lehine seçim kesinlikle doğru olacaktır.

Penis hastalıkları olan erkekler için, dokularındaki kan dolaşımını iyileştiren ve iltihabı azaltmaya ve doku iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olan bir vakum pompası daha uygundur, ancak bir vakum pompasının kullanımı doğru olmalıdır! Kararlı bir sonuç elde etmek için hem bir vakum pompası hem de çeşitli tiplerde sulandırıcılar uzun süre ve sistematik olarak kullanılmalıdır. Sonuç olarak, bir genişletici kullanmanın sonucu, bir vakum pompasından daha iyidir. Ortalama olarak, bir uzatıcı takıldığında, 6 ayda penisin 1. 5 - 3 cm uzaması mümkündür ve bir pompa kullanıldığında, bu sonuç biraz daha düşüktür, benzer bir süre için 1 cm'ye kadar - ancak bu, günlük yaşamda çok daha büyük rahatsızlıklarla sağlanır, t . to. Uzatıcı gün içerisinde uzun süre penise sabitlenmelidir.

Vakum pompasının yan etkileri, penis çevresinde aşırı boşalmış bir boşluk yaratmanın bir sonucu olarak penis üzerinde küçük lokal kanamaların oluşmasını içerir. Vakum pompasının yanlış kullanılması peniste morarma ve ağrıya neden olabileceği gibi renginin koyulaşmasına da neden olabilir. Cihazın doğru kullanımı ile tüm istenmeyen etkilerden kaçınılabilir.