yorumlar Rhino Gold

 • Κωνσταντίνος
  Bir erkek olarak hiç güçlü olmadım ve seks sırasında çok iyi kontrol edilmedim. Bir noktada çaresiz kaldım ve samimiyetten kaçınmaya başladım. Rhino Gold'u kullandıktan sonra kendimi farklı bir insan gibi hissediyorum. Şimdi kendimden kesinlikle eminim. Penisim çok büyük ve libido her zaman zirvede. Ne zaman boşalacağıma kendim karar veriyorum ve bunu arka arkaya birkaç kez yapabilirim. Önermek!
  Rhino Gold
 • Mustafa
  Partnerinize seks sırasında bakmak, onu niteliksel olarak tatmin etmektir. Ve burada boyut önemli ve sadece birkaç santimetre uzun bir ilişkiye başlamamı engelledi. Neyse ki, Rhino Gold jeli gibi ameliyatsız penis büyütmeyi mümkün kılan ilaçlar var. Uzunluk olarak +4 ve bir ereksiyon sırasında da hacim olarak çok daha büyüktür.
  Rhino Gold
 • Ali
  Karıma kilo vermesinin iyi olacağını ima ettim ve penisimi büyüttüğümde bunun olacağını söyledi. Şaka olduğunu düşünmüştüm ama karım bana Rhino Gold jeli verdi. Neredeyse kırıldım. Sonra tabii ki avantajlar ortaya çıktı. Kilo vermek zorunda kaldı, çünkü penisim fark edilir şekilde büyüdü. Artık tüm boş zamanlarımızda yataktan kalkmıyoruz. Deneyin, pişman olmayacaksınız!
  Rhino Gold
 • Raul
  Pek çok insanın hoş olmayan sonuçlardan korktuğu için küçük penisi görmezden geldiğini biliyorum. Rhino Gold jel tamamen güvenlidir. Kendim test ettim. Her gün ve bir ay sonra penisinize uygulayın - bir seks devisiniz. Boşalmayı tamamen kontrol ediyorsunuz, daha dayanıklısınız, istediğiniz kadar cinsel ilişkiye girebiliyorsunuz. Kız arkadaş mutlu!
  Rhino Gold
 • Γεώργιος
  Kız arkadaşım ısındığında ben zaten sıfırdım. "G" noktası benim için erişilemez kaldı. Parçalanacaktı ve Rhino Gold olmasaydı, küçük üyemle yalnız kalacaktım. Ve jel ile arkadaşımın bedenini birkaç santimetre artırdım ve sekse daha dayanıklı hale geldim. Artık onu istediğim zaman tatmin edebilirim.
  Rhino Gold
Değerlendirme Rhino Gold
4.4
24