Evde bir gencin üyesi nasıl büyütülür

12-16 yaşında bir gençte penis nasıl büyütülür? Evde hangi penis büyütme yöntemleri etkilidir? Erkeklerde ergenlik genellikle 9-14 yaşları arasında başlar. Genişlemiş bir testis bu sürecin ilk işaretidir. Penis büyümesi yakında gözlenir. Ergenler 14-16 yaşlarında tam doğurganlığa ulaşırlar.

Penis ne olacak? Bir üye kaç yaşında büyür? Birçok açıdan, hepsi organizmanın bireysel özelliklerine bağlıdır. Gerçek şu ki, bazı genç erkeklerde penis 17 yaşına kadar tamamen oluşurken, bazılarında ise penisin büyümesi 22 yıla kadar gözlemlenebilir. Genital organın boyutunun, büyüme sürecinin ne kadar hızlı gerçekleştiğine bağlı olduğu ortaya çıktı, ergenlik. Kural olarak, ergenlerde penisin aktif büyümesi 10-13 yaşlarında başlar.

Bu nedenle, bir genç yalnızca 15 veya 16 yaşında belirgin erkeksi özellikler edinmeye başlarsa, bu durumda zaten tam olarak oluşturulmuş bir penise sahip olacağını hayal etmek zordur. Ergenlik süreci pratik olarak sona ererse, bir erkeğin ikincil cinsel özellikleri vardır, ses değişir, testosteron seviyesi artar, üreme sistemi oluşur, o zaman gelecekte fallus dokularının daha fazla büyümesi beklenemez. .

Daha güçlü cinsiyet temsilcilerinin vücudunun oluşumunun son aşamasında, penisin hafif bir kısalmasının da gözlemlenebileceğine dikkat etmek önemlidir. Bu, erkek organın kalınlıktaki büyümesiyle bağlantılı olarak 20-22 yıla kadar olur.

Bir gencin penisi nasıl büyütülür?

büyük ve küçük boyutların karşılaştırılması

Her şeyden önce, penis dokularının yetersiz büyümesine tam olarak neyin neden olduğunu bulmalısınız. Daha önce de belirtildiği gibi, ergenler, genetik anormalliklerin, kronik hastalıkların neden olduğu patolojilerin, böbrek rahatsızlıklarının, seks hormonlarının düşük sentezinden kaynaklanan bozuklukların arka planına karşı ergenlikte bir yavaşlama yaşayabilir.

Erkeklerde gecikmiş ergenlik belirtileri sadece küçük bir penis (en fazla 5-6 cm) veya sarkmış bir skrotum değil, aynı zamanda vücut kıllarının olmaması, yüksek bel, dar omuzlar, göğüs bölgesinde yağ dokusunun büyümesi olabilir. 15-17 yaşlarında genç bir adam bu belirtilerle karşı karşıya kalırsa, bir endokrinolog ile iletişime geçmeye değer. Uzman, doğal süreci düzeltmenize izin verecek olan ergenlikteki gecikmenin nedenini bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bir gencin penisinin nasıl büyütüleceği sorusunu yanıtlayarak, diyet konusuna değinelim. Penis dokularının aktif gelişimi için penisin büyümesine yönelik ürünlere dikkat etmelisiniz. Ergenlik döneminde, böyle bir diyetten en büyük etki elde edilecektir. Penisi artıran ürünler arasında meyveler (elma, armut, muz, mango, papaya), sebzeler (havuç, domates, salatalık, pancar, avokado, sarımsak), otlar (kereviz, dereotu, maydanoz) bulunur.

Fındık ve tohumlar, büyüme hormonu sentezini uyaran mükemmel bir arginin kaynağıdır. Baklagiller ve süt ürünleri mükemmel protein kaynaklarıdır. Birçok deniz ürünü ürünü, erkek cinsiyet hormonlarının üretimini artırabilir. Arıcılık ürünlerinin penisin büyüme süreçleri üzerinde olumlu etkisi vardır.

Ayrıca penisin büyümesine katkısı olmayan gıdaların tüketimini reddetmeli veya sınırlandırmalısınız. Her şeyden önce buna fast food, yarı mamul ürünler, turşular, tatlı soda, mayonez, beyaz ekmek, kızarmış ve tütsülenmiş yiyecekler dahildir.

Penis dokularını germe egzersizlerini içeren Arap jelqing tekniği, bir gencin evde penisini büyütmeye yardımcı olacaktır. Jelqing'in ergenlik döneminde iyi sonuçlar verdiğine inanılmaktadır, çünkü böyle bir uygulama penis dokusunun büyümesi için uygun bir ortam yaratır. Ancak burada sabırlı olmalısınız. Düzenli aralıklarla jelqing uygulamanız gerekir. Örneğin, eğitimin ilk ayı gün aşırı yapılır. Ayrıca, egzersizlere üç gün içinde 2 kez başvurulur. Beşinci aydan itibaren eğitim sıklığı artar. Önceki makalede jelqing'in nasıl düzgün bir şekilde gerçekleştirileceğini tartıştık.

Penis için uzatıcılar, simülatörler ve askılar şeklinde özel gerdirme cihazları da geliştirilmiştir. Çoğunluk yaşına ulaşıldığında kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca 18 yaşından sonra, tatmin edici olmayan penis boyutları ile penis büyütme için vakum ve hidrolik pompalar, jeller ve kremler kullanabilirsiniz. Cerrahi müdahale olasılığını unutmayınız. Doğal olarak, operasyondan önce bir uzman, laboratuvar testleri ile istişareler yapılır.